Endo Club, Endo Kollektif Şirketler grubunun sadakat kulübüdür. 2006 yılında kurulan ENDO KOLLEKTİF ŞİRKETİ; yasalara uygun, düzgün, adil, çevreye ve insana saygılı, yenilikçi ve çağdaş bir yaklaşımla çalışmayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz deneyimli ve başarılı kadrosuyla faaliyet gösterdiği tüm alanlarda en uygun çözümü müşteri odaklı bir yaklaşımla ve verimlilik beklentilerimizi göz ardı etmeden, doğru zamanlamayla ve yüksek kaliteyle sunma hedefini ilk günden bu yana sürdürmektedir.

Vizyonu ve misyonu doğrultusunda hareket eden şirketimiz; iş birliği, sorumluluk, açıklık, şeffaflık, güven ve saygınlığa dayalı çalışma prensibiyle yoluna devam etmektedir.

ENDOCLUB APP

Endo Kollektif Şirketleri'nin müşteri ve çalışanlarına sunduğu fırsatlar, kampanyalar ve sürprizler tek bir uygulama birleşiyor. 'Endo Club' uygulamasını indirip üye olun, siz de avantajlar dünyasına adım atın!

Uygulamayı IOS veya ANDROID cihazlarınıza indirmek için ; QR kodu okutabilir veya mobil cihazlarınızdan  http://onelink.to/jjjyr6 linkine tıklayarak devam edebilirsiniz.