MODERN ZAMANLARIN İKONIK SÜRÜŞLERI

ICONS KOLEKSIYONU

En tanınmış ve aranan modellerden ilham alan olağanüstü bir Harley-Davidson motosiklet serisi. Her İkon motosiklet; imza renklerimize, tasarımlarımıza ve parçalarımıza bir övgü niteliği taşıyor ve bunları en son teknolojiyle birleştiriyor. Bu motosikletler; yalnızca bir kez, sınırlı sayıda ve özel numaralarla üretilir. Her yıl yeni bir Icon modeli tanıtılacaktır.

SÜRÜNÜN LİDERİ GERİ DÖNDÜ

2024 HYDRA-GLIDE REVIVAL

Icons Motosiklet Koleksiyonunun en yeni üyesi olan 2024 Hydra-Glide Revival, custom bir 1956 FLH motosikletin yeniden tasarlanan çağdaşıdır.

motosikleti inceleyin

2023 ELECTRA GLİDE™ HİGHWAY KİNG

Icons Motosiklet Koleksiyonundaki üçüncü kez piyasaya sunulan 2023 Electra Glide Highway King, sevilen güzel manzaralar eşliğindeki uzun mesafe maceraları döneminden esinlenmiştir.

MOTOSİKLETİ İNCELEYİN

2023 Electra Glide™ Highway King
2022 Low Rider™ El Diablo

1500 MOTOSİKLET İÇİN NUMARALANDIRILMIŞ MODEL

2022 LOW RİDER™ EL DİABLO

80'lerin Batı Yakası stilini tanımlayan başkaldırı, ifade ve sanatsal yeteneğin gücünden doğan 2022 Low Rider El Diablo, ikonik ve son derece popüler olan Harley-Davidson FXRT modellerinin modern bir yorumu ve "tall boy" motosikleti iki tekerlek üzerindeki Amerikan folk ruhu olarak tanımlayan yenilikçilere ve döneme bir saygı duruşudur.

MOTOSİKLETİ İNCELEYİN

1500 MOTOSİKLET İÇİN NUMARALANDIRILMIŞ MODEL

2021 ELECTRA GLİDE™ REVİVAL™

1969 klasik modelinin yeniden tasarlanan modern versiyonu. Reflex™ Defansif Sürüş Sistemleri*, Apple CarPlay™ uyumlu Boom! Box GTS 6.5 Radyo ve Milwaukee-Eight™ 114 motor desteği gibi güncel en son teknolojilerin tamamına sahip bu kusursuz silüet, üç renkli boyası ve dönemi yansıtan amblemiyle o anı zaman içinde yeniden yaşatıyor.

*Lastik Basıncı İzleme Sistemi hariç

MOTOSİKLETİ İNCELEYİN

2021 Electra Glide™ Revival™