EN SON HABERLER

HARLEY-DAVİDSON ŞEHRİN NABZINI THE STREET 750 İLE TUTUYOR

Harley-Davidson’ın genç şehirliler için tasarladığı yeni Dark Custom™ motosikleti The Street 750, sürekli durup kalkmayı gerektiren şehir trafiğine en çevik şekilde uyum sağlıyor.

Harley-Davidson'ın 14 yılın ardından piyasaya sunduğu ilk yeni model olan Harley-Davidson Street™ 750 motosiklet, su soğutmalı Revolution X™ motoru, çevikliği, sesi ve görünümüyle gerçek bir “şehirli” olarak farkını ortaya koyuyor.
Şehrin labirentlerinden anında kaçmak için gereken hızlı kalkışları sağlayan yeni Revolution X motora sahip Harley-Davidson Street™ 750, bu özelliği sayesinde sürekli durup kalkmayı gerektiren şehir trafiğine ayak uydurmakta zorlanmıyor. Harley-Davidson Street™ 750 Revolution X motoru, yeni dar ve ince bir şasi içinde yer alıyor. Gövdedeki ekstra alçak seleye, yeni süspansiyonun yanı sıra dar dönüşleri ve hızlı manevraları güvenle gerçekleştirmeyi sağlayan geniş gidon eşlik ediyor. Aynı zamanda Dark Custom serisi motosiklet, sürücülerin istediği gibi özelleştirmesine elverişli premium, minimal tarzı ile dikkat çekiyor.
Şehirli sürücülerin ihtiyaçlarına göre tasarlandı
Harley-Davidson Motor Company Başkanı ve Operasyon Direktörü Matt Levatich modelin ortaya çıkış hikayesini şöyle anlatıyor: “Son beş yıldır ABD'deki gençlerin tercih ettiği bir numaralı marka haline gelmemizi sağlayan Dark Custom serisinin en yeni üyesini sunuyoruz. Yeni Street 750, dünyadaki gençlerden toplanan ve binlerce saate eşdeğer olan görüşler dikkate alınarak tasarlandı. Bu görüşler motosikleti hem tarz hem de işlev açısından etkiledi. Bu tasarım süreci, müşteri görüşlerinin ürün geliştirme süreçlerimizde hala temel öğelerden biri olduğunun kanıtı”.


Harley-Davidson Avrupa, EMEA Halkla İlişkiler ve İletişim Müdürü Matthew Knott Harley-Davidson, Street 750’nin Avrupa'daki sürücülerin yaşadığı zorlukları aşacak şekilde tasarlandığını belirtiyor. Manevra kabiliyetini benzersiz olduğunu hatırlatarak “Dark Custom tarzıyla birleştiren bu motosiklet, dar şehir sokaklarında sürücülerin otomobillerden, otobüslerden ve taksilerden anında kaçmasına imkan veriyor” diyor.

Key Street 750 Specifications


inline_b46755f6129337a8d2dd77f2796a0319_04d9ba4b355c.jpg