EN SON HABERLER

Tutkuları taşıyan tır; Demo Truck...

Tutkuları taşıyan bir tır düşünün. 21 motosikletle, 9 ülkede, 17 büyük etkinliğe imza atan ve Harley tutkunları için mesafeleri anlamsızlaştıran bir tır... Dünyanın farklı noktalarını dolaşarak Harleycileri son model motosikletlerle buluşturan Harley-Davidson’un efsanevi tırı Demo Truck, Türkiye’de Harley severlere unutulmaz anlar yaşattı.

Türkiye’deki ilk durağı Harley-Davidson Ankara olan devasa tır, 12-13-14 Nisan tarihlerinde Armada AVM otoparkına park etti. 6. kez Harley-Davidson Ankara’ya gelen Demo Truck, bu yıl da büyük bir ilgiyle karşılandı. 2019 model Harley’lerle buluşma imkânı bulan motor tutkunları, belirlenen güzergâhta yapılan sürüşlerle son model Harley’leri test etme şansı yakaladı.

Demo Truck, ilk durağının ardından ikinci durağı olan Harley-Davidson İstanbul East’te yerini aldı. 26-27-28 Nisan tarihlerinde Watergarden AVM’ye park eden tır, 3 gün boyunca renkli ve heyecan dolu anlara ev sahipliği yaptı. İstanbul’da bu yıl ikincisi gerçekleşen etkinliğe ilgi büyüktü. Harley tutkunları tarafından, yepyeni modellerle yüzlerce sürüşü yapıldı. Harley-Davidson İstanbul East ve Harley-Davidson Ankara Demo Truck ile bu yılda heyecanı ve tutkuyu zirveye taşıdı ve ses getirecek bir etkinliğe imza atmayı başardı.